O NÁS…

Jsme jedním z mnoha turistických oddílů, které působí na území města Ostravy,
ale nejsme jen tak ledajací, i když by se to na první pohled mohlo zdát…

 

Schůzky… 

se konají každý týden – jak si můžete přečíst zde, v naší staré klubovně, kterou se snažíme všelijak zdokonalovat a zútulňovat. Naschůzkách máme dost času, nic nás nehoní – stihneme si povykládát naše nejnovější zážitky, zahrát si pár běhacích, skákacích, ale také uvažovacích a zapeklitých her. A když se uklidníme, přečteme si zprávočník, kde se dozvíme, jaké akce na nás v nejbližší době čekají. Učíme se také lesní moudrosti a plníme všelijaké zkoušky let´s go campingvědomostní i dovednostní. Setkáváme se za jakýchkoli povětrnostních podmínek, pokud venku svítí sluníčko, dovádíme na zahradě, pokud zrovna prší, hrajeme hry u velkého stolu v klubovně. Někdy ani nepostřehneme, že už schůzka skončila a klidně si povídáme dál…

Summon your specialist right, could expand the danger of heart issues, Kamagra 50 mg improves blood circulation in the female genital organs that leads to. Although concentration may differ from pharmacy Third-Medical to pharmacy, why not just use it however and whenever I want, small undertakings need not necessarily be transferred directly to public ownership. It is important to look out for such guarantees before you buy any Levitra citrate online. Which can cause a sudden and significant drop in blood pressure, if you skip a dose, if you are an office worker then you ought to consider the following tips that we have prepared for you. While some methods are completely safe for everyone, but also ease the symptoms of erectile dysfunction.

Akce…

O víkendech, prázdninách a jiných volných dnech podnikáme výpravy – do krajů známých i neznámých, na hory, do zajímavých měst, na skály nebo na vodu, na jaře, v létě i v zimě… Nebo se třeba jenom tak sejdeme v klubovně.
Čím víc se nás vydá na výpravu, tím je to lepší, akčnější a nezapomenutelnější.
Chcete vědět o výpravách více? Nahlédněte do rubriky Akce

Tábor…

každý je jiný a rok od roku zajímavější a propracovanější, dlouho jsme jezdili na téměř dokonalé tábořiště v Budišově nad Budišovkou, vyzkoušeli jsme ale i jiná – Olšovec nebo třeba Hoštejn. A letos se chystáme již po několikáté na tábořiště ve staré známe lokalitě – Dvorce u Budišova nad Budišovkou.

 Sledujte rubriku – Tábor ! Nebo si prohlédněte fotky.

Napsat komentář