O NÁS…

Jsme jedním z mnoha turistických oddílů, které působí na území města Ostravy,
ale nejsme jen tak ledajací, i když by se to na první pohled mohlo zdát…

 

Schůzky… 

se konají každý týden – jak si můžete přečíst zde, v naší staré klubovně, kterou se snažíme všelijak zdokonalovat a zútulňovat. Naschůzkách máme dost času, nic nás nehoní – stihneme si povykládát naše nejnovější zážitky, zahrát si pár běhacích, skákacích, ale také uvažovacích a zapeklitých her. A když se uklidníme, přečteme si zprávočník, kde se dozvíme, jaké akce na nás v nejbližší době čekají. Učíme se také lesní moudrosti a plníme všelijaké zkoušky let´s go campingvědomostní i dovednostní. Setkáváme se za jakýchkoli povětrnostních podmínek, pokud venku svítí sluníčko, dovádíme na zahradě, pokud zrovna prší, hrajeme hry u velkého stolu v klubovně. Někdy ani nepostřehneme, že už schůzka skončila a klidně si povídáme dál…

Akce…

O víkendech, prázdninách a jiných volných dnech podnikáme výpravy – do krajů známých i neznámých, na hory, do zajímavých měst, na skály nebo na vodu, na jaře, v létě i v zimě… Nebo se třeba jenom tak sejdeme v klubovně.
Čím víc se nás vydá na výpravu, tím je to lepší, akčnější a nezapomenutelnější.
Chcete vědět o výpravách více? Nahlédněte do rubriky Akce

Tábor…

každý je jiný a rok od roku zajímavější a propracovanější, dlouho jsme jezdili na téměř dokonalé tábořiště v Budišově nad Budišovkou, vyzkoušeli jsme ale i jiná – Olšovec nebo třeba Hoštejn. A letos se chystáme již po několikáté na tábořiště ve staré známe lokalitě – Dvorce u Budišova nad Budišovkou.

 Sledujte rubriku – Tábor ! Nebo si prohlédněte fotky.

Napsat komentář