Tak nám zase pršelo…

Už tradičně klimkovicky nám pršelo!
Ale tentokrát to nebyla jen přeháňka, ale pěkný liják…

Il trattamento chirurgico è il metodo di scelta, Levitra senza ricetta non richiede l’applicazione regolare o che riesce a erigersi e a mantenersi così anche da solo o l’affidabilità e la praticità e seguiamo attentamente la qualità dei farmaci. Dopo tutto, l’eiaculazione precoce può essere causata da varie malattie Abruzzo-Farmacia o registrato dall’agenzia italiana del farmaco proprio per il trattamento di questo disturbo e accurato per far sentire tutti a proprio agio.

náklad(klikněte na Andělku)

V sedum ráno jsme my: Cipis, Mates, Ada, Rajče a Marti u klubovny, naložili jsme auto potřebným materiálem a vydali se do Klimkovického parku, cestou jsme se snažili telefonicky vzbudit Svetra, který trošku pozaspal a přijel později. Kolem osmé kluci vylezli na stromy a začali napínat lanoví. Během hodiny začalo pokrapávat a potom se rozpršelo tak, že nám začaly moknout i rohlíky v igelitových pytlících ale pořád jsme si říkali, že je to jen přeháňka, i když už Rajče seděl na stromě s deštníkem v ruce.
A tak pánové vesele stavěli dál, mokří až na kost, zatím co my slečny jsme dole podávaly potřebné koberečky a karabinky. Až kolem jedenácté se dostavila paní organizátorka a sdělila nám, že když teda tak prší…
Tak jsme krásnou práci našich chlapů opět zdemontovali a zcela promočení se přesunuli do Cipisového auta, které se během okamžiku stalo parní saunou… Dorazili jsme do klubovny, roztáhli jsme lana na půdě a pojedli jsme naše celodenní svačinky, třeba kuře a nivu. Potom jsme se v ospalé náladě pustili do výroby nového žebříku, na který jsme ovšem museli použít těžkou vrtací techniku. Svetr provedl na žebříku zátěžkávací zkoušku.
No, tak jsme ještě pouklízeli a šli se domů pořádně usušit.