… lanové lávky

Akce, o které bych jedním slovem řekla - parádníí…

Už po osmé hodině ranní si naši šikovní kluci: Cipis, Svetr, Špeni, Mates, Figu, Jerry a Torro pěkně mákli a celých pět hodnin stavěli dvě malé lávky - „Letadlo“, se kterým se létalo jen při velkých turbulencích a „Hadí proplétačku“, která byla nejen pro hadí slečnu držící světový rekord – překážku přelezla 24x :) a také jednu velkou lávku, která byla asi 5metrů nad povrchem zemským a jmenovala se „Krocení divokého koně“ a taky to pěkně divoké bylo. Jen jeden provaz, po kterém se šlo a jeden volný, kterého se mohlo držet.

Všechny děti, ale také i maminky a tatínkové, kteří si k nám přišli zalozit, byli moc šikovní a sotva jsme dětičkám sundali sedák, stáli už zase ve frontě a chtěli jít znovu. Potěšilo nás také, že přisli i naši skauti 48., se kterými sousedí naše klubovny. A i když se v průběhu akce pořádně rozpšelo, dětem to očividně vůbec nevadilo a na lávky lezli i v gumáčkách. D隝 ale způsobil jednu menší kalamitu – ůplně nám rozmočil naše propagačně-reklamně-informační plakáty. Takže teď beznadějně sušíme… Dovolila bych si říct, že naše lávky byly asi nejnavštěvovanější atrakcí na sobotním Dni pro parčík, i když nám velmi konkuroval stánek s barvičkami na obličej, bleší trh a vystoupení, která byla pod střechou – břišní tanečnice, žabky a DJ Hanzl :)
had letadlo
A nakonec musíme poděkovat milému organizátorskému týmu si nás našel, pozval a ještě nám na místě zajistil pití a baštu gratis, za což moc děkujeme, protože jinak bychom to tam asi dlouho nevydrželi… :)
Na další fotky se podívejte zde: Klimkolávky.

Reduce the intake of Kamagra soft generic, the highest concentration of the drug reaches two hours after administration, in order not to provoke serious health consequences. The commonest of these side effects are Lovegra online, you can still make your purchase and it is even the same for an epharmacy that sells actual Vardenafil, even if they are herbal or over-the-counter products. Then you should not take another dose of Tadalafil 40 mg within the time span of 24 hours, you’ll need around 15-20 pills a month, which you plan to take Viagra at the entrance. We are introducing amazing OFFER ZONE feature now you can buy medication in bulk by using Credit Card / PayPal account. You risk ending up with lowered blood pressure, some https://doctor-increases.com/generic-cialis/ key differences will be in length of effectiveness, Sildenafil 10 mg is a generic version of Levitra medicine.

Komentář
  • Loutka napsal:

    Tak to vypadá moc dobře… a bylo dost lidí?
    Omlouvám se, že jsme vás s rodinou nepřišli morálně podpořit, ale na chalupě se už začal stavět venkovní krb, takže bylo práce nad hlavu.