… lanové lávky

Akce, o které bych jedním slovem řekla - parádníí…

Už po osmé hodině ranní si naši šikovní kluci: Cipis, Svetr, Špeni, Mates, Figu, Jerry a Torro pěkně mákli a celých pět hodnin stavěli dvě malé lávky - „Letadlo“, se kterým se létalo jen při velkých turbulencích a „Hadí proplétačku“, která byla nejen pro hadí slečnu držící světový rekord – překážku přelezla 24x :) a také jednu velkou lávku, která byla asi 5metrů nad povrchem zemským a jmenovala se „Krocení divokého koně“ a taky to pěkně divoké bylo. Jen jeden provaz, po kterém se šlo a jeden volný, kterého se mohlo držet.

Všechny děti, ale také i maminky a tatínkové, kteří si k nám přišli zalozit, byli moc šikovní a sotva jsme dětičkám sundali sedák, stáli už zase ve frontě a chtěli jít znovu. Potěšilo nás také, že přisli i naši skauti 48., se kterými sousedí naše klubovny. A i když se v průběhu akce pořádně rozpšelo, dětem to očividně vůbec nevadilo a na lávky lezli i v gumáčkách. D隝 ale způsobil jednu menší kalamitu – ůplně nám rozmočil naše propagačně-reklamně-informační plakáty. Takže teď beznadějně sušíme… Dovolila bych si říct, že naše lávky byly asi nejnavštěvovanější atrakcí na sobotním Dni pro parčík, i když nám velmi konkuroval stánek s barvičkami na obličej, bleší trh a vystoupení, která byla pod střechou – břišní tanečnice, žabky a DJ Hanzl :)
had letadlo
A nakonec musíme poděkovat milému organizátorskému týmu si nás našel, pozval a ještě nám na místě zajistil pití a baštu gratis, za což moc děkujeme, protože jinak bychom to tam asi dlouho nevydrželi… :)
Na další fotky se podívejte zde: Klimkolávky.

Komentář
  • Loutka napsal:

    Tak to vypadá moc dobře… a bylo dost lidí?
    Omlouvám se, že jsme vás s rodinou nepřišli morálně podpořit, ale na chalupě se už začal stavět venkovní krb, takže bylo práce nad hlavu.