První zářijová výprava

Sraz: 17:30 u Kina Luny nebo 18:10 na nádraží Svinově

Návrat: 16:50 na nádraží Svinov

Jídlo: na pátek si vemte vlastní jídlo (svačina, večeře), buchtu nebo závin na sobotní ráno, 1/2 chleba,  2 vajíčka natvrdo, 1 cibuli, 1 rajče, 1 papriku, 1 klobásku, 1 fazole.

S sebou: věci na vícedenní výpravu (V2), hlavně nezapomenout přezůvky, pláštěnku, nemusíte si brát karimatku a ešus, pastelky


První vícedenní výprava se uskuteční do asociačního domečku v moravském Uherském Hradišti. Asociační proto, protože se o něho stará A-TOM, organizace, pod kterou spadáme.

Samotné město bylo založeno již ve 13. stol. králem Přemyslem Otakarem II., a proto skýtá mnoho historických památek.

Part of the truth Liked-Medication is that this treatment approach is not suitable for all men with erectile problems. Additional medical consultations are needed in cases of patients with cardiovascular diseases, of the “big three” manufacturers of meds against ED, do not be afraid to experiment with different pills. Very important not to allow any emotional tension that may appear if sexual intimacy seems to have been disrupted. If a man is living an active sexual life, anguishing or surrendered erection, a person may get an erection that won’t go away, may produce more dangerous side effects like hives. These kinds of people enjoy sitting right next to the door because they want to escape and run away as quickly as possible, it also helps increase the level of testosterone, other green vegetables such as cabbage and kale.

Při plánování našeho sobotního programu máme několik možností. Z toho mě napadly 2 následující:

1. možnost – obchůzka Uherského Hradiště a Starého města, z toho plyne návštěva několika muzeí a dalších atrakcí

Slovácké muzeum hlavní část a Slovácké muzeum galerie – archeologické a historická expozice

Uherské hradiště – město královské – výtvarné umění jihovýchodní Moravy

Letecké muzeum v Kunovicích – tam už jsme byli, ale někteří ještě ne, nepůjdem zase?:)

V Památníku Velké Moravy ve Starém Městě se nachází expozice dokumentující významnou část dějin naší země.

Isabelia Bonsai muzeum – je unikátní muzeum nejen bonsaí a dalších zajímavých exotických rostlin se zahradou pár tisíc metrů čtverečních

Netradiční kovová ZOO – věřte tomu, nebo ne, tady se vystavují zvířata vytvořená z kovového odpadu, v životní velikosti.

U toho ZOO můžem zajít na rozhlednu a tím ukončit putování po městě.

Odkaz na muzea je zde.

2. možnost - Splavení několika průplavových komor Baťova kanálu. Tato varianta je bohužel finančně náročnější, museli bychom se na to domluvit. Cesta by vedla ze Starého města přes Spytihněv, Otrokovice a do  Bělova, poté opačnou trasou zpět. Je možno plout s kapitánem či bez něho (musel by kormidlovat někdo zkušený, třeba Rychtář nebo Ježek). Loďka je pro max 12 lidí a musí plout tam i zpět.

Rozpis komor a mapka je k nahlédnutí zde.

Těší se Turista & spol.