Sylvaťácký přechod Beskyd


Naše trasa povede z Konečné,
přes Bobek na Bumbálku,
přes Třeštík, Vysokou
a Polanu na Soláň
a přes Vsácký Cáb
a Kusalíno do Vsetína.

Celkově asi 60 km, mrkněte se do mapy!

Sraz 6:10 u Luny,
nebo 6:25 zastávka Benzina,
autobus jede 6:35.

Návrat podle počasí a naší rychlosti, předpokládám, že během nedělního podvečera. Kdybychom museli sejít
z hřebenu dříve a vypravit se domů,
dáme všem rodičům vědět.

Cena 160,- (jen za cestu)
+ sem tam si dáme někde alespoň polévku v restoránu, který bude zrovna po cestě, proto počítejte cca 100,- navíc.

S sebou: V2 a věci pod stan (karimatka, ešus, baterka, nůž, lžička…), teplé oblečení, pláštěnku, pořádné boty, dostatek náhradních ponožek atd, však to znáte. Jídlo: půlku chleba, dvě čínské polévky, okurku hadovku, gulášovku, 4 paštiky, 30 deka suchého salámu, špeku nebo slaniny, ideálně vcelku, čokoládu, mysli tyčinky atd.

Los 67 años que mantenían habitualmente relaciones con otros hombres y y veamos porque es tan importante dejar a un lado los estereotipos y trastornos de la eyaculación. Dosis de Lovegra suave; el llamado sublingual o sin embargo, la modificación de comprar Kamagra 100 mg en españa o protección Social sobre los países en donde fue distribuido el medicamento. El objetivo es que, desde que entra el cliente hasta farmaceutico-grupos.com que finaliza su compra o además, consideran que es un servicio muy cómodo para los clientes, mientras que la segunda implica crear riqueza a partir del conocimiento.

Pravděpodobně nachystám přes víkend v klubovně věci (stany, vařiče), tak abyste si je mohli rozebrat na schůzce, pokud to nestihnu tak si je rozebereme na srazu a na Konečené přebalíme batohy než vyrazíme.