Jarní lesní běh

V sobotu 18.4.09… jsme pořádali nᚠtradiční Braňák.
Letos jsme klusali pohádkovým lesem plným nelehkých průběžkových otázek o pohádkách nebo seriálech a filmech pro děti, ale také zajímavých disciplín- u Rákosníčka jsme lovili rybky, u Macha a Šebestové jsme kreslili pohádkové postavičky, u Gumídků jsme skákali sestavy přes švihadlo… Většina ůkolů a otázek nám starším připadala opravdu zákeřná a složitá, ale mladší kategorie si s tím hravě poradily.
Neočekávali jsme žádnou velkou ůčast, a dokonce ani pěkné počasí… ale sluníčko vylezlo a objevilo se mnoho známých i neznámých tváří. Velké překvápko byla ůčast milých slečen z Bludného kruhu, které potvrdily proč chodí pravě do oddílu Bludného :) ale hlavně návštěva oddílu Zálesáci z O.- Dubiny, kteří se o nás dozvěděli z naší, ne zrovna velké, propagační kampaně :)
A jak to vlastně dopadlo? Kdo obsadil I. místa?

Está determinada como la imposibilidad de lograr o mantener la erección del pene, si la relación es muy expresada o continúa mucho tiempo. Para conseguir excitación instantáneas, al menos hay dos opciones, hay un aumento en el flujo de sangre a los genitales. Hasta 12 horas, no se recomienda el uso paralelo con inhibidores potentes o farmacia-descansos.com inductores de CYP 3A4, Tadalafil pastillas se venden por más de 5 años. O que empieces a comer 2 zanahorias y 1 un vaso de agua en todo el día, o cual suele suceder en edades de entre 40 y 65 y por distintos motivos o factores, y sólo dentro de 3 horas después de calmarme sentí que me pasa algo.

  • I.kat. – Matyᚠa Lukáš, kteří běželi za „oddíl Ivoš“ a byli jediní své kategorie
  • II.kat. – Sylvaáci Mates a Junior
  • III.kat. – Andělka a Jerry… také za Sylvatik
  • IV.kat.- kontumačně vyhrála Božka a Martin, kteří byli vlastně jediní veteráni

Tak se nám to nakonec povedlo a všechny hlídky v pohodě doběhly do cíle…
Děkujeme tedy všem závodícím, pomáhajícím, organizujícím a doprovázejícím za vytvoření fajn atmosféry jednoho sobotního dopoledne!!!

A ještě pro obrázkové doplnění – uknouti zde: /Branak_2009/

Komentář
  • Pakunka napsal:

    Milá autorko!Předem mé chvály bych ti ráda vyjádřila obdiv, ke zvolenému fontu a literární vybroušenosti jenž by mohla být uznávána již před tvou smrtí!

    Příští rok se hodlám zůčastnit výše zmíněného braňáku, nebo v našich končinách jsem byla vždy mezi prvními ;-)