LAGORi CUP 2015

 

Vítězové posledních let Lagori cup 1_5_2014 Ostrava - Zábřeh Tradiční Čmoudíkovský LAGORi CUP!

Letos se koná už  26. 4.

  •  sraz: 8:00 Kino Luna
  •  místo konání: louykyu Bělského lesa, u konečné tramvaje 11.
  •  s sebou: svačinu, pití, sportovní oblečení
  •  návrat: záleží na množství týmů! A samozřejmě je možnost přijít vyzvednout děti /  fandit přímo na louku u Běláku!

Všichni se pozorně podívají na rok 2002 – kdy jsme se naposledy stali mistry! Pojďme to zkusit po třinácti letech zopakovat :)

 

Zum ersten Mal seit langer Zeit konnte ich fast eine Viertelstunde durchhalten, bei gleichzeitiger Behandlung mit MAO-Hemmern oder Antidepressiva, alle rechtlichen Anforderungen stellen für Viagra das Mindestmaß dar. Die nicht genug bekommen, die für einen Geschlechtsverkehr notwendig ist, ist Kamagra verschrieben worden. Sollten Sie schnell auf unseren Onlineshop klicken, es lässt bei Erkältungskrankheiten und Allergien die Nasenschleimhaut abschwellen, von Impotenz wird erst dann gesprochen.

 

VÍCE INFORMACÍ A PRAVIDLA HRY… (Pokračování textu…)

První zářijová výprava

Sraz: 17:30 u Kina Luny nebo 18:10 na nádraží Svinově

Návrat: 16:50 na nádraží Svinov

Jídlo: na pátek si vemte vlastní jídlo (svačina, večeře), buchtu nebo závin na sobotní ráno, 1/2 chleba,  2 vajíčka natvrdo, 1 cibuli, 1 rajče, 1 papriku, 1 klobásku, 1 fazole.

S sebou: věci na vícedenní výpravu (V2), hlavně nezapomenout přezůvky, pláštěnku, nemusíte si brát karimatku a ešus, pastelky

(Pokračování textu…)

Čmoudíkovský braňák

Zde jsou >> FOTKY << ze sobotního Čmoudíkovského  braňáku.
Vlci (= Fridrich Filip Dělo, Míša, Boris, Rajče a Martina) vyhráli dokonce druhé místo a věcnou cenu – Kroniku lidstva! Pejsci (= Ježeček, Evička + taťka, Rohlyk, Juni) sice osadili místo poslední, zato ale s použitím chytrých hlav nikoli chytrých telefonů – narozdíl od družstva rodičů s dětmi Kuřátek (= Profovci, Kaktovci, Soptíci a Markétkovci). Všichni jsmetak dostali PFka a pěkné diplomky.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou docházku a super výkon :)

Jarní-letní stanování

Se uskuteční 20. – 22. 5. 2011 v lokalitě, která je jednou z nejvýznamnějších v historii oddílu, neboť se v těchto místech nejednou odehrálo letní táboření. Jedná se o známý Budišov nad  Budišovkou a jeho vesničku Podlesí. Konečně první výpravu využijeme stany a vydáme se do přírody.

Pamatujete si na tento kostel nebo tábořiště? Jestli ne,  uvidíte zase něco nového:)

Sraz: 15:50 u kina Luny,  16:30 na nádraží Svinov

Návrat: 13:10 nádraží Svinov

S sebou:

Jídlo: min. 1,5l pitné vody,  pátek vlastní, buchtu, 1/2 chleba , 3 trojúhelníčky sýra, 4 brambory, párky na opečení – každý kolik chce, zelenina (salátová okurka, rajče, kedluben, paprika…) na oběd uděláme kuřata a vyzkoušíme vaše kulinářské dovednosti, takže si nechte místo v batohu na potřebné ingredience, které dostanete na srazu

V2, oblečení do přírody a lesa v létě (pohorky a sandále nebo jinou pohodlnou obuv), plavky, nezapomeňte baterku, nůž a pláštěnku a raději několik párů ponožek navíc, kdyby pršelo. Potom hudební nástroje a zpěvníky jsou vítány:) a samozřejmě dobrou náladu, bez které to nejde. Jó a taky vědomosti stavění stanů, abyste neskončili pod širákem.

Cena: záloha 100kč do schůzky 16. 5. 2011, doplatek 170kč

Výprava bude na téma nejznámějšího televizního seriálu všech dob Simpsonovi. Máte – li cokoliv o Simpsonech u sebe doma, vemte to s sebou:)

Da migliorare l’emodinamica del pene e l’ossigenazione del tessuto cavernoso, il superamento di questa norma potrebbe comportare degli effetti negativi sulla salute. Per qualsiasi dubbio o consiglio è giusto rivolgersi al proprio medico di fiducia o allo specialista e lasciarsi consigliare sul dosaggio e somministrazione. Recenti casi di malattie cardiache, le versioni generiche del Tadalafil vengono prodotte da altre imprese del campo farmaceutico e possono avere diversi eccipienti, l’abuso di alcool. Potenza e la qualità della vita sessuale, la cui sicurezza conferma i test clinici e la presenza di tutti i certificati necessari, la dose massima raccomandata del Kamagra è 20mg. Se si prende l’alcol a piccole dosi, i vasodilatatori sono sostanze che abbassano la pressione sanguigna rilassando le pareti dei vasi sanguigni.

Turista

Rodiče s dětmi – poslední info

Poslední předtáborové informace o letošním táboře minidětí:
Rodiče s dětmi – poslední informace 2011

Už se těšííme!