První táborové fotografie

Na tábor se propašovali první špioni a na Rajče nahráli první fotky. Takže klikejte zde.

Rodiče s dětmi 2011

Ahoj všem,
nastal čas naplánovat náš letní tábor.

Vítězná varianta:

Vidnava – chalupa většího rozsahu než je Kaménka nebo Pacov, u ní tábořiště s letos postavenými chatkami. Chalupa ma trosku horsi sociálky nez Kaménka nebo Pacov, ale pořád je to v pohodě. Kuchyň je super, vybavení ještě lepší, v chalupě je několik dvoulůžkových pokojíků pro případné novorozeňata… Okolí Vidnavy je dost super, rychlebské hory, koupaliště, rovinky na kola atd. atd. atd.

Takove zakladni webovky jsou tady http://www.navyslunividnava.unas.cz/. (No, ten obrázek berte s rezervou…)
Termín: první týden v srpnu = od 30. 7. – 6. 8. 2011


Velký Vandr na Hartě

Poslední srpnový víkend byl ve znamení několika oddílových akcí najednou. Jednou z nich byl Velký Vandr na Slezské Hartě. Zůčastnili se ho výherci loňského bodování Boris, Torro a Jerry. Doprovázel je Prófa a Ondra. Sobotní celodenní vytrvalý deštík nám nemohl zkazit náladu. Probudili jsme se potom do nádherného nedělního dne. Příznivého větru jsme nakonec dosytosti využili a přijeli jsme domů až pozdě za tmy. Fotoreport je k dispozici na rajčeti.

Profa

Aktuality z tábora

Ahojky! Posíláme pár pozdravů z tábora
Cesta proběhla v pořádku.První den jsme se zabydlovali. Teď už děti hrají hry a plně se věnují táborovému žití. Kl횝ata a ůrazy zatím žádné.
Eva

Cyklovýprava

Kolová výprava do Palkovic

Sraz: 8:30 u klubovny ( za jakéhokoliv počasí i skolem, když bude vpátek pršet převezeme kola a ůčastníci pojedou busem.)

Cena: 210,- ( je vtom vstup na koupaliště… )

SSebou: párek na opékaní kolik kdo sní,1/2 chleba, paštika, buchtu, 2x troj. Sýra, vepřovku každý, 2x cibule, kousek zeleniny (paprika, rajče atp.)

Nezapomeňte pláštěnku a plavky jdeme plavat, a nemusíte mít ešus.

Věci jídlo si zabalte do velkého batohu + malý batůžek cestou na kolo, se svačinou a pitím.

POKUD ZAPOMENETE ZÁLOHU A CHCETE JET, ZAVOLEJTE MI CO NEJDŘÍVE LOUTKA.