První zářijová výprava

Sraz: 17:30 u Kina Luny nebo 18:10 na nádraží Svinově

Návrat: 16:50 na nádraží Svinov

Jídlo: na pátek si vemte vlastní jídlo (svačina, večeře), buchtu nebo závin na sobotní ráno, 1/2 chleba,  2 vajíčka natvrdo, 1 cibuli, 1 rajče, 1 papriku, 1 klobásku, 1 fazole.

S sebou: věci na vícedenní výpravu (V2), hlavně nezapomenout přezůvky, pláštěnku, nemusíte si brát karimatku a ešus, pastelky

(Pokračování textu…)

Celooddílovka

Přátelé, kamarádi:)
Nový školní a hlavně oddílový rok se blíží mílovými kroky, a proto se na Vás budeme opět těšit. Tentokráte na celooddílové schůzce. Schůzky jsou zatím naplánovány dvě, kde se všichni sejdem. Doufáme, že budete mít naplánováno, ve který den by se Vám schůzky hodily.
Schůzka první: 2.9.2014 v 16 hodin v klubovně
Schůzka druhá: 9.9.2014 v 16 hodin v klubovně

Podzimní prázdniny – Pardubice 2013

Perníkářsko-dostihová výprava vás všechny čeká o nadcházejících prázdnínách. Ubytování bude realizováno v luxusním nově postaveném areálu pradubických skautů. Kromě každodenních výletů do Pardubického okolí navštívíme několik kulturních památek.

(Pokračování textu…)

Jarní-letní stanování

Se uskuteční 20. – 22. 5. 2011 v lokalitě, která je jednou z nejvýznamnějších v historii oddílu, neboť se v těchto místech nejednou odehrálo letní táboření. Jedná se o známý Budišov nad  Budišovkou a jeho vesničku Podlesí. Konečně první výpravu využijeme stany a vydáme se do přírody.

Pamatujete si na tento kostel nebo tábořiště? Jestli ne,  uvidíte zase něco nového:)

Sraz: 15:50 u kina Luny,  16:30 na nádraží Svinov

Návrat: 13:10 nádraží Svinov

S sebou:

Jídlo: min. 1,5l pitné vody,  pátek vlastní, buchtu, 1/2 chleba , 3 trojúhelníčky sýra, 4 brambory, párky na opečení – každý kolik chce, zelenina (salátová okurka, rajče, kedluben, paprika…) na oběd uděláme kuřata a vyzkoušíme vaše kulinářské dovednosti, takže si nechte místo v batohu na potřebné ingredience, které dostanete na srazu

V2, oblečení do přírody a lesa v létě (pohorky a sandále nebo jinou pohodlnou obuv), plavky, nezapomeňte baterku, nůž a pláštěnku a raději několik párů ponožek navíc, kdyby pršelo. Potom hudební nástroje a zpěvníky jsou vítány:) a samozřejmě dobrou náladu, bez které to nejde. Jó a taky vědomosti stavění stanů, abyste neskončili pod širákem.

Cena: záloha 100kč do schůzky 16. 5. 2011, doplatek 170kč

Výprava bude na téma nejznámějšího televizního seriálu všech dob Simpsonovi. Máte – li cokoliv o Simpsonech u sebe doma, vemte to s sebou:)

Da migliorare l’emodinamica del pene e l’ossigenazione del tessuto cavernoso, il superamento di questa norma potrebbe comportare degli effetti negativi sulla salute. Per qualsiasi dubbio o consiglio è giusto rivolgersi al proprio medico di fiducia o allo specialista e lasciarsi consigliare sul dosaggio e somministrazione. Recenti casi di malattie cardiache, le versioni generiche del Tadalafil vengono prodotte da altre imprese del campo farmaceutico e possono avere diversi eccipienti, l’abuso di alcool. Potenza e la qualità della vita sessuale, la cui sicurezza conferma i test clinici e la presenza di tutti i certificati necessari, la dose massima raccomandata del Kamagra è 20mg. Se si prende l’alcol a piccole dosi, i vasodilatatori sono sostanze che abbassano la pressione sanguigna rilassando le pareti dei vasi sanguigni.

Turista